Verkiezing contactcentermanager 2012
Oosterhout - 9 maart 2012
Bron: CCMOnline
De jacht op de Contact Center Manager van het jaar 2012 is officieel geopend. Organisator Contact Center Management Association (CCMA) gaf hiertoe het startschot.
Tien genomineerden
Genomineerde contactcentermanagers ontvangen van de CCMA eerst een vragenlijst. De jury selecteert vervolgens uit de beantwoorde lijsten maximaal 10 kandidaten. Dan gaat de jury op pad. Zij nemen een kijkje bij de betreffende bedrijven.
Dinsdag 5 juni aanstaande wordt op het Stoomschip De Rotterdam tijdens een feestelijk event de naam van de Contact Center Manager van het Jaar bekend gemaakt.
Vooraf aan deze bekendmaking is dan een zware strijd vooraf gegaan. De jury heeft vanuit alle inzendingen 10 genomineerden geselecteerd en die zijn aan de hand van concrete vragenlijsten en bedrijfsbezoeken het vuur na aan de schenen gelegd. De jury onder voorzitterschap van Simone van den Berge bestaat uit contact center professionals met veel jaren praktijkervaring.
Het thema rond de verkiezing is “Customer Journey” en het prachtige cruiseschip in Rotterdam zal velen tot hun verbeelding spreken. Bezoekers aan het event kunnen ook apart inschrijven voor een nostalgische rondleiding op het schip, u bezoekt locaties waar u normaal als gast nooit zal komen.
Op dit moment is het nog mogelijk voor contact center managers om zich in te schrijven of om een contact center manager voor te dragen. Dit kan via de website van de CCMA: www.vccma.nl.
De feestelijke bijeenkomst op de SS Rotterdam in de haven van Rotterdam zal worden opgeluisterd door een prominente spreker wiens naam wij nog niet verraden. Wilt u deze bijeenkomst bijwonen kunt u zich hiervoor inschrijven via onze website.
De jury
De jury van de wedstrijd bestaat uit 8 personen, waaronder veel voormalig winnaars:
- Voorzitter van de jury Hirschel Hessel, algemeen bestuurslid van de CCMA en interim CC Manager binnen de contactcenterbranche
- Soraya Zijl, Contact Center Manager van het jaar 2010 en Manager Special Care
- Ruud Meijer, Contact Center Manager van het jaar 2009 en Manager Klantcontact ATAG (Homeproducts)
- Hans van der Plas, Contact Center Manager van het jaar 2008 en Manager Klantcontact T-Mobile
- Marion van den Brink, zelfstandig ondernemer, consultant en bekend boekschrijfster binnen de contactcenterbranche
- Simone van den Berge, algemeen bestuurslid van de CCMA en Manager Klantcontact bij Woningcoörperatie de Alliantie
- Marcel Paes, algemeen bestuurslid van de CCMA en Operational Manager bij TSYS Managed Services
- Maxim Renders, hoofdredacteur Telecommerce/BBP
